Minecraft RTX Beta Sürümü Bu Perşembe Nvidia GPU’larda!

Minecraft RTX Beta Sürümü Bu Perşembe Nvidia GPU’larda!

RTX’li Minecraft, 16 Nisan 2020 Perşembe günü Xbox Insider programında herkese açık beta sürümüyle dağıtılacaktır. Oyunun ücretsiz açık beta güncellemesinde oyun RTX teknolojisiyle uyumlu hale geliyor. Oyunda daha gerçekçi gölgeler, yansımalar, küresel aydınlatmalar ve daha fazlasını görebileceksiniz. RTX denilince zaten insanın aklına hemen ışıklandırma ve patlama efektlerinin gerçekçiliği ve göze hoş gelen görüntüsü geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Minecraft’ın 16 Nisan 2020 Perşembe günü çıkacak olan açık beta sürümünü oynayabilmek için RTX teknolojisine sahip ekran kartınızın bulunması gerekiyor. Minecraft ileri vakitlerde DLSS 2.0 uyumlu olarakta piyasaya sürülecektir.

minecraft-rtx

Beta sürümü yalnızca beta kullanıcıları arasında ilk lansmandan itibaren sınırlı çok oyunculu işlevlere sahip olacaktır. Microsoft, RTX ve diğer Minecraft oyuncularıyla birlikte Minecraft genelinde tam olarak çok oyunculu uyumluluğu sağlamak için bir güncelleme getirecek.

Beta sürümü Marketplace’de bulunan ve yaratıcı toplulukları tarafından oluşturulmuş toplamda altı yeni RTX dünyasını içeriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.