Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.12.2020

Bedava oyunlar ve içerikler, tüm hızıyla devam ediyor. Mojang ekibi, Minecraft oyuncuları için bedava olarak bir sürü içerikler dağıtıyor. Eğer siz de Bedrock veya Java sürümüne sahipseniz, ücretsiz olarak sunulan bu içeriklerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızdan ve Mojang tarafından yapılan açıklamalardan bahsedeceğiz elbette. Dilerseniz, direkt o detaylara geçelim.

Mojang ekibi bedava Minecraft içerikler dağıtıyor

Mojang Studios adına yazan Sofia Dankis, "2020'nin son ayındayız ve hepimizin geride bırakmaya hazır olduğumuz bir yıl oldu. Aslında konuşmak istediğim bir şey var. Her şeye rağmen topluluğumuz Minecraft'ın her zamanki kadar yaratıcı, güvenli ve canlı kalmasını sağladı. Bunun için Mojang Studios'taki herkes adına büyük bir teşekkür etmek istiyorum." diyerek açıklamalarına başladı.

Devamında ise, "Hem Bedrock hem de Java için ücretsiz içerik veriyoruz! Bedrock için, dört haftalık süreçte yeni karakter oluşturucu ögeleri ve haritaları yayınlayacağız. Java oyuncularımız için de birçok sürprizimiz var! Bu hediyeler her Pazartesi yayınlanacak ve ayrıca 8 Aralık 2020 ile 13 Ocak 2020 arasında hem yeni hem de mevcut abonelere ücretsiz bir hafta Java Realms hediye edeceğiz! Tüm bu içerikler, harika topluluk yaratıcıları olan PixelHeads, Noxcrew, Gamemode One, Mithey ve Jigarbov Productions tarafından yapılmıştır." şeklinde açıklama yapıldı.

Bedrock sürümüne sahip oyuncular buraya tıklayarak ulaşabilecekleri internet sayfasını kullanabilir. Java sürümüne sahip olan oyuncular ise buraya tıklayarak ulaşabilecekleri internet sayfasından bilgi alabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.