Minecraft, bir mod ile Overwatch karakterlerinden Doomfist ile oynanabilir oldu

Minecraft, bir mod ile Overwatch karakterlerinden Doomfist ile oynanabilir oldu

Modu yapan McMakistein adlı YouTuber'ın, buna benzer birçok modu bulunuyor.

2009’da çıkışını gerçekleştiren Minecraft, döneminin en popüler oyunlarından biriydi. Şu anda, eskisi kadar popüler olmasa da hala sağlam bir kitlesi bulunuyor. Bu oyunu ayakta tutan şeylerden biri ise, oyunun oldukça kolay bir şekilde modlanabilir olması. Bugüne kadar, oyuna farklı eşya ve silahların eklendiği, oyunun oldukça kaliteli grafiklere sahip olmasını sağlayan birçok mod yapıldı. Aşağıda bahsedeceğimiz yeni mod ise, diğer modlardan kendini ayırıyor. Minecraft, bir mod ile Overwatch karakterlerinden Doomfist ile oynanabilir oldu

Minecraft ve Overwatch Doomfist

YouTube içerik üreticisi olan McMakistein, oyuna Overwatch karakterlerinden Doomfist’i eklediği yeni bir mod yaptı. Mod, henüz tamamlanmadı ve çıkmasına bir hafta var. Bu yeni modda, Doomfist karakterinin Rocket Punch ve  Hand Cannon yeteneklerini de kullanabiliyoruz. McMakistein, daha önce Genji, Reaper ve Tracer gibi Overwatch karakterlerinin dışında, Batman ve Superman gibi karakterleri de, mod ile Minecraft‘a eklemişti. Ayrıca Minewatch projesine göz atarak, Minecraft için yapılan farklı mod ve haritalara göz atabilirsiniz. Aşağıdaki videodan, modun nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın