Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2020

Bir süredir büyük bir güncelleme almayan Minecraft için Nether güncellemesi geliyor ve bu yolda olan büyük güncelleme hakkında bilgi de verildi. Yeni Nether güncellemesi, Minecraft’ın hem Bedrock sürümünde hem de Java sürümünde mevcut olacak.

Haberimize konuk olan bu yeni büyük Nether güncellemesi, Minecraft’ın her iki sürümüne de 23 Haziran 2020 tarihinde gelecek. Nether, Minecraft’ın en büyük güncellemelerinden biri olarak belirtiliyor. Güncellemenin asıl olayı, Nether bölgelerinin aslında nasıl bir amaca sahip olduğunu göstermek. Bu güncelleme ile birlikte Nether’da yeni biyomlar ve yeni NPC’ler göreceğiz.

Piglin, Nether’ın NPC’leri ve Hoglin de yeni düşmanlar. Bu güncelleme, aynı zamanda yeni birkaç mekaniksel değişiklikler de getiriyor. Netherite, bu yeni gelen materyallerden biri. Elmas’ın yerini alacak en güçlü ve dayanıklı materyal olma konusunda. Hemen aşağıda, Minecraft Nether güncellemesi ile ilgili olan videoyu izleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.