Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Minecraft Marketplace için içerik üretenler 1 milyon dolar kazandı

Minecraft Marketplace için içerik üretenler 1 milyon dolar kazandı

Fena para değil.

Şu an sadece Minecraft: Windows 10 Edition ve Minecraft: Pocket Edition oyunlarında bulunan Minecraft Marketplace, birçok içerik üreticisine gelir kapısı oluyor. Çünkü içerik üreticileri, bu bahsettiğimiz oyunun iki sürümüne de doku kaplamaları, haritalar gibi şeyler üretip, bunları para ile satabiliyor. Microsoft bu sistemi ilk duyurduğu zaman herkes bu sistemin pek tutmayacağını düşünüyordu ama Microsoft bugün Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve Minecraft Marketplace içerik üreticilerinin an itibari ile toplam 1 milyon dolar gelir elde ettiğini duyurdu.

Minecraft Marketplace için içerik üretenler 1 milyon dolar kazandı

Tabii bu Twitter gönderisinin altında komik ve ilgi çekici yorumlar da bulunuyordu. Mesela bir kullanıcı, sadece 27 Dolar kazandığını belirtirken, başka bir kullanıcı da 12 yaşındaki çocukların, annelerinin kredi kartı ile güzel alışverişler yaptığını söyledi. Sarkastik bir şekilde tabii. Biz de mi hafiften Minecraft Marketplace sistemine kaysak? Bu şekilde pek para kazanabileceği gibi durmuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın