Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.05.2021

Nintendo Switch platformu için çıkan Miitopia sayesinde oyuncular, çılgın ve bir o kadar da tuhaf bir maceraya adım atabiliyor. Kötü Dark Lord tarafından çalınan yüzleri kurtarma görevinde düşmanlarla savaştığınız geniş bir dünyada yolculuk yapın. Oyuncular, keşif gezisine katılan cesur partiden büyük kötü adam olan Dark Lord’un kendisine kadar, başrollerde istedikleri kişiyi yaratabiliyor ve kadroya alabiliyorlar.

Nintendo Switch için gelen Miitopia, çılgın bir maceraya davet ediyor

Korkunç düşmanları yendikten sonra handa dinlenmek ve Mii karakterleri arasındaki bağları beslemek önemlidir. Parti üyeleri bir araya getirilirse, arkadaşlıkları gelişecektir. Mii karakterler kafeye, sinemaya ve daha fazlasına gezilere gönderilebilir. İki arkadaşlık asla aynı olmayacak! Macerayı benzersiz kılacak komik etkileşimler, rastgele değişimler ve beklenmedik durumları bekleyin.

Parti, güvenilir bir at arkadaş ile tamamlanır. Oyuncular yeni arkadaşlarıyla vakit geçirirse sadakatiyle ödüllendirilir. At, savaşta bir yardım toynağı uzatacak ve daima onların yanında duracaktır. Mii karakterleri Nintendo Switch Mii yaratıcısı aracılığıyla oluşturulabilir ve oyuna eklenebilir ve ayrıca arkadaşlardan renkli bir kadro yaratmak mümkün.

Miitopia’da oyuncular artık göz alıcı peruklar, renkli saç stilleri ve savaşa hazır makyajlarla Mii karakterlerinin her zamankinden daha muhteşem görünmesini sağlamak için daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip. Bu komedi dolu fantastik macerayı tatmak isteyen herkes için ücretsiz bir Miitopia demosu mevcut. Kaydedilen verileri demodan oyunun tam sürümüne aktarmak mümkün, böylece oyuncular maceralarına sorunsuz bir şekilde devam edebilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.