Middle-earth: Shadow of War için 88 dakikalık oynanış videosu

Middle-earth: Shadow of War için 88 dakikalık oynanış videosu

Oyun daha çıkmadan, oyunu bitirecekler bu video ile.

Monolith Productions ve Warner Bros. Interactive Entertainment iş birliğinde geliştirilen, 22 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürülecek olan Middle-earth Shadow of War için 88 dakikalık oynanış videosu yayımlandı. PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One S ve Project Scorpio için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyunun yayımlanan oynanış videosunda, oyun hakkında bolca yeni özellik görebiliyoruz. Fakat video, bir canlı yayından alındığı için ve YouTube da kaliteden biraz kıstığı için, grafik ve performans konusunda %100 net bir bilgi alamıyoruz videodan.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Middle-earth Shadow of War için 88 dakikalık oynanış videosu

Videoyu izlediğimiz kadarı ile, oynanışın biraz sıkıcı olduğunu fakat sunumun, karakterimizin ve düşman karakterlerin gayet güzel tasarlandığını söyleyebiliriz sanırım. İşin oynanış tarafına tekrar değinecek olursak, yeni oyunda tabii ki yeni özellikler de bulunuyor ama temel olarak bizlere ilk oyunu ciddi bir şekilde anımsatıyor. Yine de bunlar alfa görüntüleri olduğu için, tam oyun çıktığı zaman mutlaka değişiklikler olacaktır.

Peki, 88 dakikalık bu videoyu izledikten sonra, oyun hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Oyun güzel görünüyor mu? Satın almaya, oynamaya değer mi? Middle-earth Shadow of War hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.