Middle-earth: Shadow of War, 100’den fazla yeteneğe ev sahipliği yapacak

Middle-earth: Shadow of War, 100’den fazla yeteneğe ev sahipliği yapacak

Ayrıca birçok The Lord of the Rings karakteri de oyunun içerisinde bulunacak.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Project Scorpio platformları için 25 Ağustos 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Middle-earth: Shadow of War hakkında yepyeni bilgiler gün yüzüne çıktı bugün. Bahsettiğimiz bu bilgiler, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir canlı yayın sırasında ortaya çıktı. Oyunun geliştirici ekibi tarafından yayımlanan bu bilgilere göre öncelikle, sizlerinde tahmin edebileceği gibi Middle-earth: Shadow of War, serinin bir önceki oyununa göre çok daha büyük olacak. Bu büyüklük sadece harita boyutu üzerinde de olmayacak tabii. Mesela, serinin bu yeni oyununda 100’den fazla yeteneğe sahip olacak. Bu sayı, bir önceki oyunun yetenek sayısına göre oldukça yüksek. Ayrıca birçok The Lord of the Rings karakteri de oyunun içerisinde bulunacak. Dilerseniz bu konunun detaylarına, haberimizin devamından göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Middle-earth: Shadow of War, 100'den fazla yeteneğe ev sahipliği yapacak

Açıklamalara göre bahsedilen bu 100’den fazla yetenek, birçok farklı oynanış stiline hitap edecek ve oyuncular, kendi istedikleri oynanış tipine doğru karakterlerini kaydırabilecek. Ayrıca bu oyunda, dev gibi haritada keşif yapmak da ödüllendirici olacak. Belki de yetenek puanlarını veya geliştirmelerini, oyunun açık dünyasında bulacağız. Hiç belli olmaz. Bunun haricinde, oyundaki dövüş sistemi de oldukça gelişmiş olacak. Bu gelişmeler özellikle Celebrimbor üzerinde yoğunlaşacak. Mesela artık ağır saldırılar için mızrağımızı kullanamayacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Her şeyden önemlisi ise, oyunun içerisinde bulunduracağı The Lord of the Rings karakterleri. Hangi The Lord of the Rings karakterleri bu oyunda bulunacak, henüz bilmiyoruz fakat %100 oyunda olacağını öğrendiğimiz oldukça önemli bir isim var. Dikkat, spoiler geliyor: Sauron, oyun içerisindeki ana düşmanlardan olacak. Oyun, Gollum evreninin dışından da karakterler barındıracak. Yani birçok farklı tanıdık yüz görmeye hazır olun deriz. Ayrıca oyun içerisinde kale fethetmek de oldukça büyük önem taşıyacak. Bu fethetme işlemlerini, eğer istersek kuşatma silahları ile yapabileceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.