Menü
https://leadergamer.com.tr/ubisoft-skull-and-bones-onemli-bilgiler/

Middle-earth: Shadow of War

Yapımcı Monolith Productions, Inc.
Dağıtımcı WB Games
Tür
Çıkış Tarihi 25 Ağustos 2017
Middle-earth: Shadow of War 15 Ağustos 2017 8:44

Middle-earth: Shadow of War için oyunun sonları hakkında bilgi verildi

Oyun çıkmadan, oyunu bitirmiş kadar olduk çok şükür.


Yayımcı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici Monolith Productions tarafından, Eurogamer aracılığıyla Middle-earth: Shadow of War‘ın sonu hakkında bilgi verildi. Görünüşe bakacak olursak eğer, serinin ilk oyununa göre çok daha önemli bir son bizleri bekliyor. Eğer bütün Mordor‘u ele geçirirseniz, Shadow Wars isimli görevler açılıyor. Bu görevlerde bölgeleri ve kaleleri Sauron‘un ordusuna karşı savunuyoruz.

Middle-earth: Shadow of War

Sauron‘un ordusunun saldırısını bir şekilde geri savurmayı başarırsanız, kale sizde kalıyor. Eğer olur da savaşı kaybederseniz, kale Sauron‘un eline geçiyor. Bir sebepten dolayı kötü durum başınıza gelirse eğer, bir sonraki aşamaya geçebilmek için ne yazık ki kaybettiğiniz kaleyi veya bölgeyi tekrar geri almanız gerekiyor. Eğer bu aşamalar ilginizi çekmiyorsa, Middle-earth: Shadow of War‘un gerçek sonunu göremezsiniz maalesef. Haberimizin sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoda, bahsini ettiğimiz durum detaylı bir şekilde anlatılıyor. Göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör