Middle-earth: Shadow of War geliştiricileri: “Project Scorpio, piyasanın en güçlü konsolu!”

Middle-earth: Shadow of War geliştiricileri: “Project Scorpio, piyasanın en güçlü konsolu!”

Microsoft, konsolun gücü konusunda kimseyi yanıltmamış.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Project Scorpio platformları için 25 Ağustos 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions ve Warner Bros. Interactive Entertainment iş birliğinde geliştiriliyor. Evet, bu ekip ilk defa açık açık Microsoft’un yeni nesil konsolu için oyun geliştiren ilk ekip. Mutlaka başka stüdyolar da bu yeni konsol için oyun geliştiriyordur fakat şu an bilemiyoruz. Her neyse, konumuz bu değil. Konumuz, Monolith Productions ekibinin Project Scorpio hakkında bir yorum yapması ve, “Bu konsol, piyasanın en güçlü konsolu.” demesi. Dilerseniz bu durumun detaylarına haberimizin devamından, daha uzun bir şekilde göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Middle-earth: Shadow of War geliştiricileri: "Project Scorpio, piyasanın en güçlü konsolu!"

GamesRadar cephesine röportaj veren Monolith Productions, bu röportaj sırasında, “Microsoft’un konsol hakkında söylediği her şey, bu konsolda var. Hiçbir yalan yok. Şunu söyleyebiliriz ki, bu konsol çıkışını gerçekleştirdiği zaman piyasanın en güçlü makinesi olacak. Tabii başkaları, başka bir konsol hazırlamıyorsa. Microsoft adına konuşamam ama bizim bakış açımızdan söyleyebiliriz ki, bir oyunun tüm Xbox konsollarında çalışması konusunda çok kararlılar. Hani bir oyun alıp, Xbox One, Xbox One S veya Project Scorpio üzerinde oynama durumundan bahsediyoruz. Bu hareketlerini oldukça tutarlı bulduk” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Middle-earth: Shadow of War oyununun reklam işlemlerini Microsoft ve Warner Bros. Interactive Entertainment yapıyor. Bu yüzden, bu şekildeki olumlu yorumları gördüğümüze bizler pek şaşırmadık açıkçası. Peki, bir okur olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi, yorumlar ile bizlere aktarmayı lütfen unutmayınız. Merakla bekliyor olacağız bu yorumlarınızı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.