Menü
https://leadergamer.com.tr/world-of-warcraft-yeni-genisleme-paketi/
Middle-earth: Shadow of War 8 Temmuz 2017 18:41

Middle-earth: Shadow of War içerisine, ilk oyundaki Nemesisler aktarılabilecek

Bu konu hakkında bir de video paylaşıldı.


Henüz ilk oynanış görüntüleriyle oyuncuların kalbini çalan Middle-earth: Shadow of War için geliştirici stüdyodan yeni bir haber geldi. Oyuncuların cevabını merakla beklediği sorulardan biri de bu şekilde yanıtlanmış oldu. Geliştirici firmanın bir video paylaşarak yaptığı açıklamada, Middle-earth: Shadow of War oyunu içerisine serinin ilk oyunundaki Nemesislerin aktarılabileceği duyuruldu.

Middle-earth: Shadow of War

Mart 2017’nin ilk günlerinde GamesRadar sitesi, oyunun yapımcısı olan Monolith stüdyolarının başkan yardımcısı Michael de Plater ile bir röportaj yapmıştı. Bu röportaj sırasında, başkan yardımcısına sorulan, iki oyun arasındaki dosya transferi hakkında sorular, yetkili tarafından kaçamak yanıtlarla geçiştirilmişti. Söz konusu röportajın üzerinden tam dört ay geçtikten sonra Monolith stüdyoları, sevindirici haberi oyuncularla paylaştı. Serinin ilk oyunu Mddle-earth: Shadow of Mordor’a şu an erişebileceğiniz ücretsiz bir güncelleme getiren şirket, yeni özelliği yapımına ekledi. Nemesis Forge ismiyle sunulan bu yeni özellik, oyun içerisindeki en güçlü Nemesis’inizi ve takipçinizi seçerek serinin ikinci oyununa taşımanıza olanak sağlıyor.

Ayrıca şu anda Steam, PlayStation Store ve Xbox Store üzerinde Middle-earth: Shadow of Mordor için büyük bir indirim var. Devam oyunundan önceki seriyi tanımak isteyenler için Warner Bros, oyunun fiyatını %80 oranında düşürdü. Söz konusu indirim Steam için 10 Temmuz 2017, Xbox Store için 17 Temmuz 2017, PlayStation Store için 19 Temmuz 2017 tarihinde sonlanacak. Serinin devam oyunu ise bir erteleme olmazsa 10 Ekim 2017’de raflardaki yerini alacak.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ömer Aydın Editör