Menü
https://leadergamer.com.tr/bim-uygun-fiyata-playstation-4/
Middle-earth: Shadow of War 2 Haziran 2017 9:40

Middle-earth: Shadow of War ertelendi

Oysa daha geçen gün 80 dakikalık oynanış videosu izlemiştik ve her şey güzel görünüyordu.


Middle-earth Shadow of War geliştirici ekibi Monolith Productions ve yayıncı şirketi Warner Bros. Interactive Entertainment, geçen gün yaptıkları bir açıklama ile birlikte, oyunlarının ertelendiğini duyurdu. Orijinal olarak 22 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkması beklenen Middle-earth: Shadow of War oyununun yeni çıkış tarihi ise 10 Ekim 2017. Eğer dilerseniz, geliştirici ekibin bu ertelenme hakkında neler dediğine haberimizin devamından da göz atabilirsiniz.

Middle-earth Shadow of War

Monolith Productions, yaptığı açıklamada, “Middle-earth: Shadow of War, oynanışı her yönden geliştiriyor. Buna, açık dünya ögeleri, senaryo, RYO sistemleri, Nemesis özelliği ve kişisel oyuncu senaryoları da dahil. Middle-earth Shadow of War ile yüksek kaliteli bir deneyim sunmak istiyoruz oyunculara. Bunu yapabilmek için de zor bir karar verip, oyunun çıkış tarihini değiştirmemiz gerekiyor. Oyun için biraz daha fazla bekleyecek olmanız, hayal kırıklığı yaratmış olabilir ve bunun için özür diliyoruz. Çok sıkı çalışıyoruz ve çok güzel bir oyun yapıyoruz. Daha fazlasını E3 2017’de göstermek için de sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Yani efendim, oyunun ertelenme sebebi oldukça klasik: Geliştirici ekibe verilen süre yetmedi. Zaten Ağustos 2017 tarihi, bir oyun için ilginç bir çıkış tarihi idi. Belki de Warner Bros. Interactive Entertainment, piyasanın daha hareketli olduğu bir zamanda da oyunu çıkartmak istemiş olabilir. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör