Middle-earth: Shadow of War duyuruldu

Middle-earth: Shadow of War duyuruldu

Hem de oldukça etkileyici bir video ile.

Henüz birkaç saat önce sizlerle bir haber paylaşmıştık. Bu haber, Middle-earth: Shadow of War ile alakalıydı. Bu oyunu, Target sızdırmıştı. Bu sızdırmadan saatler sonra ise oyun resmi olarak tanıtıldı. İlk olarak resmi PlayStation YouTube kanalından yayımlanan bir video ile duyurusunu öğrendiğimi Middle-earth: Shadow of War, duyuruya göre 22 Ağustos 2017 tarihinde piyasada olacak. Oyunun duyurusu videosunda herhangi bir oynanış görüntüsü yok fakat açıklamalara göre oyunun ilk oynanış görüntüleri sadece birkaç gün sonra, 8 Mart 2017 tarihinde yayımlanacak. Açıklanan diğer bilgilere göre, serinin ikinci oyununda düşmanlarımız Sauron ve Nazgul olacak. Bu iki isme karşı, oldukça güçlü bir Ring of Power yapmayı deneyeceğiz. İlk oyunda oldukça sevilen Nemesis sistemi ise, açıklamaların devamına göre oldukça gelişmiş olacak. Dilerseniz öncelikle bu videoya bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir açık dünya rol yapma oyunu olan Middle-earth: Shadow of War, yayımlanan ilk sinematik video ile bütün oyuncuları heyecanlandırdı. Bahsettiğimiz bu devam oyunun çıkacağı platformlar ise oldukça ilginç. İsterseniz bu platformları biz söyleyeyim, ilginçliği siz bulun: Xbox One, Project Scorpio, PC (Windows Store ve Steam), PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro. Evet, fark ettiğiniz gibi ilk defa bir oyunun resmi bir ağızdan Project Scorpio için çıkacağını öğrenmiş olduk. Ayrıca, 22 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak olan bu oyun, 25 Ağustos 2017 tarihinde Xbox Play Anywhere özelliğine de sahip olacak. Yani, PC ve Xbox oyuncuları, istediği platform üzerinden, oyunu 1 kez satın alarak oynayabilecek.

The Hobbit ile The Lord of the Rings yapıtları arasındaki bir zamanı konu alan Middle-earth: Shadow of War, daha önce de söylediğimiz gibi, ilk olarak 8 Mart 2017 tarihinde bir oynanış videosu ile karşımıza çıkacak. Böylece oyunun neye benzediğini çok daha rahat bir şekilde görebileceğiz. O günü sabırsızlık ile bekliyor olacağız. Ayrıca sizler de, bu oynanış videosundan hemen haberdar olmak istiyorsanız, bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz efendim.

Middle-earth: Shadow of War duyuruldu

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.