Menü
https://leadergamer.com.tr/star-citizen-2-yeni-video/
Middle-earth: Shadow of War 16 Temmuz 2017 10:09

Middle-earth: Shadow of War için 1 saatlik oynanış videosu

Bu Middle-earth: Shadow of War videosu ile birlikte oyun hakkında yepyeni bilgilere de sahip oluyoruz.


10 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Middle-earth: Shadow of War için 1 saatlik oynanış videosu yayımlandı. Yayımlanan bu oynanış videosu, aslında geliştirici ekibin gerçekleştirdiği bir Twitch canlı yayınından alındı. Bu yüzden, videonun görüntü kalitesinin mükemmel olmadığını baştan söyleyelim sizlere.

Middle-earth: Shadow of War için 1 saatlik oynanış videosu

Middle-earth: Shadow of War hakkında daha önce, “Mart 2017’nin ilk günlerinde GamesRadar sitesi, oyunun yapımcısı olan Monolith stüdyolarının başkan yardımcısı Michael de Plater ile bir röportaj yapmıştı. Bu röportaj sırasında, başkan yardımcısına sorulan, iki oyun arasındaki dosya transferi hakkında sorular, yetkili tarafından kaçamak yanıtlarla geçiştirilmişti. Söz konusu röportajın üzerinden tam dört ay geçtikten sonra Monolith stüdyoları, sevindirici haberi oyuncularla paylaştı. Serinin ilk oyunu Mddle-earth: Shadow of Mordor’a şu an erişebileceğiniz ücretsiz bir güncelleme getiren şirket, yeni özelliği yapımına ekledi. Nemesis Forge ismiyle sunulan bu yeni özellik, oyun içerisindeki en güçlü Nemesis’inizi ve takipçinizi seçerek serinin ikinci oyununa taşımanıza olanak sağlıyor.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör