Middle-Earth: Shadow of Mordor, Steam’de çok kısa bir süre için %95 indirime girdi!

Middle-Earth: Shadow of Mordor, Steam’de çok kısa bir süre için %95 indirime girdi!

O kadar kısa sürdü ki hayal gördüm sandım!

Bildiğiniz gibi, Steam yaz indirimleri hala devam ediyor ve 4 Temmuz 2016 tarihine kadar sürecek. Fakat dün, Middle-Earth: Shadow of Mordor, sinsi bir şekilde ve beklenmeyecek kadar büyük bir indirime girdi. Hem de “Game of the Year” sürümü. Yani bütün ek paketleriyle birlikte!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

0f26a2fae65e06c-4

Normalde 59 TL etiketle satılan oyun, %95 indirime girerek 2,75 TL’ye satışa sunuldu. Tabii ki bu fırsatı kaçırmak olmazdı ve hemen satın aldım. Oyunu bu kadar ucuza almanın mutluluğuyla, 5 dakika sonra tekrar oyunun mağaza sayfasına baktığımda, indirimin %75’e çekilerek 14,75 TL olduğunu gördüm. İlk önce 2,75 TL’yi yanlış gördüm sandım ama kredi kartımdan 2,75 TL kesilmişti. Hiçbir açıklama gelmemesi de beni şüphelendirdi ve internette küçük bir araştırma yaptım. Steam kullanıcıları arasında da olay olan bu konu, hata yüzünden mi yoksa stoklarla sınırlı bir indirim mi henüz bilinmiyor.

Olayın yaşanmasının üstünden, çok kısa bir süre sonra yetkililer, oyunun fiyatını gerçek haline, yani 14,75 TL’ye çevirdi. Şimdilik, yetkililerden bir açıklama gelmedi. Siz de bu indirimi yakalayanlardansanız, gerçekten çok şanslısınız!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.