Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-zenginlestirebilecek-8-yazilim/
Middle Earth: Shadow of Mordor 7 Temmuz 2017 19:43

Middle-earth: Shadow of Mordor, bir süreliğine Steam üzerinde ücretsiz

Ayrıca, Middle-earth: Shadow of Mordor, uygun bir indirimle de satılacak bu süreç boyunca. Güzel bir fırsat.


Middle-earth: Shadow of War çıkışına hazırlanırken, serinin ilk oyunu olan Middle-earth: Shadow of Mordor, Steam üzerinde, bu hafta sonu ücretsiz olmaya hazırlanıyor. Eğer dilerlerse, PC oyuncuları bu oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz bir şekilde oynayacak. Fakat hafta sonu bittiği zaman, oyuna olan erişiminiz kapacak, eğer oyunu satın almazsanız tabii. Yine de şanslısınız çünkü bu bedava hafta sonu etkinliği boyunca Middle-earth Shadow of Mordor, indirimde olacak. Yani, eğer oyunu ücretsiz oynayıp, hoşunuza giderse, indirimli bir fiyat ile birlikte oyuna sahip olabileceksiniz. Middle-earth: Shadow of War çıkışına kısa bir süre kala, bizce oyuncuların serinin ilk oyununu da deneyimlemesi gerekiyor.

Middle-earth Shadow of Mordor

Middle-earth Shadow of Mordor daha önce Steam üzerinde %95 gibi büyük bir indirim oranı görmüştü ve bizler, “Normalde 59 TL etiketle satılan oyun, %95 indirime girerek 2,75 TL’ye satışa sunuldu. Tabii ki bu fırsatı kaçırmak olmazdı ve hemen satın aldım. Oyunu bu kadar ucuza almanın mutluluğuyla, 5 dakika sonra tekrar oyunun mağaza sayfasına baktığımda, indirimin %75’e çekilerek 14,75 TL olduğunu gördüm. İlk önce 2,75 TL’yi yanlış gördüm sandım ama kredi kartımdan 2,75 TL kesilmişti. Hiçbir açıklama gelmemesi de beni şüphelendirdi ve internette küçük bir araştırma yaptım. Steam kullanıcıları arasında da olay olan bu konu, hata yüzünden mi yoksa stoklarla sınırlı bir indirim mi henüz bilinmiyor.” demiştik bu konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör