Menü
https://leadergamer.com.tr/e3-2017-yer-planlari/

Middle-earth: Shadow of Mordor için devam oyunu gözüktü

Oyunun adı Middle-earth: Shadow of War olacak gibi görünüyor.


Geçen gün NeoGAF üzerinde bir başlık açıldı ve bu başlıkta, Middle-earth: Shadow of Mordor için devam oyunu gözüktü. Target üzerinden sızdırılan bilgilere göre ve NeoGAF kullanıcıları tarafından fark edilen küçük detaylara göre, oldukça ilginç bir devam oyunu bizleri bekliyor olabilir. Dilerseniz öncelikle bu devam oyununun adını verelim, Middle-earth: Shadow of War. Size vereceğimiz bilgiler tabii ki bu kadar değil. Hemen aşağıdan, haberimizin devamından, sızdırılan bilgileri vermeye devam edeceğiz. Bu bilgilere geçmeden önce, yine Target üzerinden sızdırılan, bu devam oyununun kapak tasarımını sizlere göstermek istiyoruz. Zaten böyle bir kapak tasarımı dahi sızdıysa, bizce bu bilgiler gerçek demektir. Geliştirici veya dağıtıcı ekipten, bu yapıtının duyurusunu çok yakında alacağız gibi görünüyor.

Middle-earth: Shadow of Mordor için devam oyunu gözüktü

Target üzerinden sızdırılan bilgilere göre, Middle-earth: Shadow of War – Gold Edition, ki bu sürümün görselini hemen aşağıdan bulabilirsiniz, içerisinde birçok farklı şey içerecek. Bu birçok şey içerisine, 4 farklı genişleme paketi de dahil. Yani Gold Edition almadığınız sürece, bayağı bir ek paket için para ödemeniz gerekecek. Bu paketlerin adı ise Slaughter Tribe Nemesis Expansion, Outlaw Tribe Nemesis Expansion, The Blade of Galadriel Story Expansion ve The Desolation of Mordor Story Expansion. Bu paketlerin tümü, oyunun senaryo moduna ek içerik getirirken, bazı şüpheli, mikro ödeme ögeleri de bulunuyor. Mesela Gold War Chest. Bu Gold War Chest isimli ögenin henüz ne olduğu bilinmiyor fakat Middle-earth: Shadow of War – Gold Edition satın alırsanız, ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Son olarak, Target istatistiklerine göre Middle-earth: Shadow of War – Gold Edition’ın değeri 125 dolar.

52315106

Dilerseniz ek paketlere şimdi daha detaylı bir şekilde göz atalım. Öncelikle, Slaughter Tribe Nemesis Expansion ve Outlaw Tribe Nemesis Expansion sayesinde oyuna yeni bir Orc kabilesi ekleniyor. Bu kabile ile oyuna yeni düşmanlar, yeni yardımcılar, yeni görevler, yeni silahlar, yeni yetenekler ve yeni bir efsanevi kıyafet seti ekleniyor. The Blade of Galadriel Story Expansion ve The Desolation of Mordor Story Expansion sayesinde ise oyuna yeni oynanabilir karakterler, yeni görevler, yeni düşmanlar, yeni dostlar, yeni yetenekler ve çok daha fazlası ekleniyor. Serinin ilk oyunundaki, oldukça sevilen Nemesis sistemi ise, ikinci oyun ile geri dönüyor. Middle-earth: Shadow of Mordor devam oyunu olan Middle-earth: Shadow of War için bazı senaryo detayları da bulunuyor fakat bu detaylar, Target veya NeoGAF üzerinden gelmedi. Direkt olarak Kotaku tarafından geldi. Kotaku yazarlarının dediğine göre Middle-earth: Shadow of Mordor devam oyununda senaryo Talion ve Celebrimbor karakterleri üzerinden yürüyecek. Devam oyununda, bu iki karakter yeni bir yüzük yapmaya çalışacak ve bu yüzüğün, Sauron’un yüzüğü kadar güçlü olması için uğraşacaklar.

Kaan GEZER Editör