Microsoft’un yeni Illumiroom’u için şaşırtıcı haber!

Microsoft’un yeni Illumiroom’u için şaşırtıcı haber!

Xbox mı alsak?

Geçtiğimiz aylarda tasarımı ve göz kamaştırıcı fragmanı ile beraber konsol oyuncularını inanılmaz derecede etkileyen Microsoft‘un yeni yapıtı Illumiroom için şaşırtıcı haber bugün açıklandı. Ne kadar şaşırtıcı olursa olsun, zaten Illumiroom’un Xbox Kinect ile beraber ilişkilendirileceği biliniyordu. Bu söylentinin olasılığının artması, bizleri daha da heyecanlandırıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gizli bir kaynaktan gönderilen rapora göre, yeni Illumiroom, yeni nesil Xbox’ın bir parçası olabilirmiş. Yani Illumiroom, masasında oturmuş kahvesini içiyor ve yeni Xbox’ın çıkmasını bekliyor olabilir.

İçerisinde bulunduğunuz odanın tamamını oyunun içine alabilen bu yapıt, yeni Xbox için Kinect görevini üstlenebilecek mi? Eğer Illumiroom sorunsuz bir şekilde çıkış yaparsa, Microsoft’un Xbox oyun yelpazesini de genişletmesi gerekecek. PS4’ün açıklanmasından sonra Microsoft büyük riskler alıyor. Umarız ki bir bildikleri var.

Yarın Paris’te yapılacak olan Microsoft toplantısında Illumiroom için daha detaylı bilgiler yakalayacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

İyi seyirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.