Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Microsoft, direkt olarak Xbox One konsoluna ganimet kutularını ekliyor

Microsoft, direkt olarak Xbox One konsoluna ganimet kutularını ekliyor

Microsoft bu konuda seviye atladı. Kendilerini tebrik ederiz.

Bugüne kadar ganimet kutularını çok farklı amaçlarla kullanan video oyunlarını gördük ama Microsoft, bu kullanıma yeni bir seviye katmaya hazırlanıyor. Microsoft cephesinden sızdırdığı bilgiler ile oldukça popüler olan WindowsCentral, sızdırdığı yeni bilgiler ile birlikte Microsoft ekibinin, Xbox One konsoluna yeni bir kariyer sisteminin geleceğinden bahsetti. Bu kariyer sistemi de yanında direkt olarak konsolun içerisinden açılan ganimet kutularını getirecek. Bu kutuların içerisinden kendinize yeni avatarlar çıkartabileceksiniz.

Microsoft, direkt olarak Xbox One konsoluna ganimet kutularını ekliyor

WindowsCentral cephesinden gelen açıklamalara göre Microsoft tarafından test edilen yeni kariyer sistemi oldukça erken bir aşamada ama ekip, bu sistemi oyuncularla buluşturmaya çok kararlı. Bahsettiğimiz bu kariyer modu ile birlikte söylenene göre Gamerscore sistemi yeni bir boyut kazanacak. Sızdırılan bilgilere göre bu kariyer sisteminde her kullanıcının bir seviyesi bulunacak. Ayrıca, maksimum seviyeye ulaşabilen oyuncular, aynı Call of Duty gibi oyunlarda olduğu gibi prestij seviyelere bile ulaşabilecek. Ayrıca oyuncular seviye atladıkları zaman ganimet kutuları da kazanabilecek. Bu kutulardan da kullanıcıların avatarlarına kozmetik ögeler çıkabilecek.

Bahsettiğimiz bu kariyer sisteminde görevler de olacak. Bu görevler de kullanıcıya hem ganimet kutusu verebilecek, hem de tecrübe puanı verebilecek. Şimdilik bu ganimet kutuları gerçek para ile satın alınıyor gibi görünmüyor ama dediğimizi unutmayınız, bu sistem oldukça erken bir test aşamasında. Bu yüzden bu sistem üzerinden para kazanma özelliği henüz aktif olmayacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın