Menü
https://leadergamer.com.tr/no-mans-sky-icin-atlas-rises/

Xbox One

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Microsoft , Xbox 10 Ağustos 2017 18:16

Microsoft, Xbox başarımları konusunda yenilikler üzerinde çalışıyor

Yeni başarım sistemi, profesyonel oyuncular düşünülerek yapılıyor.


Microsoft, Xbox üzerinde kazanılan başarımların gösterilmesi konusunda bazı yenilikler üzerinde çalışıyor. Platformdaki başarım sistemi, çıktığından beri sadece oyuncu puanları kazandırıyordu. Xbox‘ın en bilinen isimlerinden biri olan Mike Ybarra, başarımların şu anki düzeninin belki de oyuncular için en iyisi olmadığından bahsetti. Sonuçta, elektronik spor etkinliklerindeki bu büyük yükselişin sonucunda bir Xbox oyuncusundan günlerce ve gün boyu aynı oyunu oynaması, karşılaşmalar için hazırlanması istenilebilir.

Xbox Microsoft

Her ne kadar fazla ayrıntı vermemiş olsa da, Mike Ybarra, geliştirici ekiplerinin başarım sistemi konusunda konsepti değiştirecek bir şeyler üzerinde çalıştığından söz etti. Hedeflerinde ise, oyuncuların oyun geçmişleri ve elde etmiş oldukları başarımların bulunduğunu söyledi. Ayrıca, şu anda üzerinde çalışılan sistemin, halihazırda var olan sistemin yerine geçmeyeceğini, onu tamamlayacağını söyledi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör