Microsoft çalışanı, bir sunum sırasında Google Chrome yüklemek zorunda kaldı

Microsoft çalışanı, bir sunum sırasında Google Chrome yüklemek zorunda kaldı

Çünkü Microsoft Edge sürekli çöküyordu, tek çare Google Chrome idi.

Bir Microsoft çalışanı oldunuz diyelim. Sahneye çıkıp, bilgisayar üzerinden bir sunum yapmanız gerekiyor. Sunumunuz neredeyse 2 saat sürecek ve Microsoft çalışanı olduğunu için, Microsoft içerisinde bulunduğunuz için bir Microsoft ürünü kullanmanız gerekiyor bu sunumu yaparken. Haberimizde bahsedeceğimiz çalışan ise Microsoft Edge kullanıyordu. Fakat bu internet tarayıcısı, çalışana ne yazık ki bayağı bir zorluk çıkarttı. Çalışan, Microsoft Azure sunumu sırasında sürekli çöken ve zayıf performans gösteren Microsoft Edge tarayıcısını kullanarak, herkesin önünde Google Chrome yükledi. Sunumu izleyenler ise bu adımı hem alkışla, hem de gülüşler ile karşıladı. Bahsettiğimiz bu anları hemen aşağıdaki videoda sizler de görebilirsiniz. Sadece 37. dakikaya ilerlemeniz yeterli olacaktır.

Microsoft çalışanı, bir sunum sırasında Google Chrome yüklemek zorunda kaldı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın