Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.06.2018

Her çıkan haberi ile bizleri fazlasıyla heyecanlandırmayı başaran Red Dead Redemption 2, bir hatanın kurbanı olmuş olabilir. Oyunun Xbox One sürümü için bulunan Microsoft Store sayfasında, yanlışlıkla olduğunu düşündüğümüz ön sipariş içerikleri paylaşıldı. Bunu da, ResetEra’daki bir kullanıcı kaçırmayıp ekran görüntüsü aldı. Red Dead Redemption 2 ön sipariş ile Grand Theft Auto Online oyuncularını da sevindirecek hediyeler sunuyor.

Microsoft Store, Red Dead Redemption 2 ön sipariş içeriklerini sızdırdı

Microsoft Store tarafından sızdırılan Red Dead Redemption 2 ön sipariş içerikleri birçok oyuncuyu sevindirecek

Sızan bilgilere göre, oyuna ön sipariş ile sahip olan oyuncular bir sürü güzel hediyelerle karşılaşacak. Hatta, bu hediyeler Grand Theft Auto Online oyuncularını da sevindirecek nitelikte. Oyun için belirtilen içerikleri hemen aşağıda sizler için listeledik. Aşağıda bulunan içerikler dışında, bir de Grand Theft Auto Online’da kullanabileceğiniz 500,000 dolar da hediyeler arasında bulunuyor. Fakat, bu hediyeyi elde etmek için de birkaç adımı takip etmeniz gerekiyor.

Eğer Grand Theft Auto Online içerisinde kullanabileceğiniz 500,000 dolarlık hediyenize ulaşmak istiyorsanız, önce oyuna erkenden sahip olmanız gerekmekte. Bu aşamadan sonra, Microsoft Store üzerinde “$500,000 for Grand Theft Auto Online” diye arama yapıp hediyenizi indirebilirsiniz. Ayrıca, eğer oyuna 31 Temmuz 2018 tarihinden daha önce sahip olursanız, bir de oyun içerisinde kullanabileceğiniz hazine haritası elde edeceksiniz. Erken ön sipariş tarihlerinden anladığımız kadarıyla da, oyunun bu tarz bilgilerinin aslında E3 2018 etkinliklerinden hemen sonra duyurulması planlanıyordu. Anlaşılan birileri çok yanlış tuşlara basmış.

Red Dead Redemption 2 ön sipariş içerikleri

  • İlk oyundan aşina olduğumuz The War Horse
  • Outlaw Survival Kit
  • Oyunun hikaye modu içerisinde kullanabileceğiniz ekstra para
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.