Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.07.2018

Microsoft Store, bu aralar haberlerimize çok konuk oluyor. Fakat, iyi anlamda konuk olmuyorlar ne yazık ki. Bildiğiniz üzere bir süre önce Forza Horizon 4 oyununun bütün dosyaları sızdırılmıştı. Bu sayede de oyunun hem PC üzerindeki dosya boyutunu, hem de oyunun içerisinde bulunacak olan araçları öğrenmiştik. Daha sonra da bu olay, Shenmue 1 & 2 yapımının çıkış tarihinin sızdırılması ile devam etmişti. Şimdi de, günümüzün merakla beklenen yapımlarından biri olan Darksiders 3’nin çıkış tarihi sızdırıldı.

Microsoft Store, bu sefer de Darksiders 3 çıkış tarihini sızdırdı

Microsoft Store tarafından sızdırılan bilgilere göre Darksiders 3, 27 Kasım 2018’de geliyor

Hemen yukarıda görebileceğiniz görsel, Microsoft Store üzerindeki resmi Darksiders 3 sayfasında bulunuyor. Dilerseniz, kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Haberimizi size ulaştırmakta olduğumuz şu dakikalarda, durum hala düzeltilmedi. Görselde de görebileceğiniz üzere oyun 27 Kasım 2018 tarihinde, sabah saat 1:00’da çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Acaba birileri bu mağaza sayfasının sızdırmalarına, “Dur!” diyecek mi, yoksa bu olaylar böylece gidecek mi, gerçekte merak ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.