Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-ryzen-5-islemciler-yavas/

Forza Horizon 3

Yapımcı Playground Games
Dağıtımcı Microsoft Studios
Tür
Çıkış Tarihi 23 Eylül 2016
Microsoft , Porsche 13 Nisan 2017 9:50

Microsoft ile Porsche, yeni bir anlaşmaya imza attı

Senelerce sabırla beklediğimiz EA anlaşması bitti. Şimdi de Porsche, Microsoft cephesine geçti.


EA ile olan anlaşmaları 2016 sonunda biten Porsche, birkaç aylık boşluk ardından Microsoft ile anlaştı. Bahsettiğimiz bu anlaşma temel olarak Porsche ile Turn 10 Studios arasında gerçekleştirildi. Turn 10 Studios bildiğiniz üzere Forza serisinin geliştiricisi. Anlaşma da zaten temel olarak Forza serisinde etkili olacak. Tam 6 sene sürecek olan bu anlaşma, oyun içerisinde Forza Racing Championship Season 3: The Porsche Cup ile başlayacak. Ayrıca Forza Horizon 3 içerisinde de bir ek paket çıkacak bu marka için. Bu ek paket de Forza Horizon 3 Porsche Car Pack olacak.

Porsche ise bu anlaşma hakkında, “Microsoft’u partnerimiz olarak kendi tarafımızda görmek, sanal evrende markamızın araçlarını keyifle sürmemize olanak sunuyor. Yarış oyunları ve elektronik sporlar, gerçek dünya ile sanal dünyayı birbirine bağlıyor ve bizlerin de daha genç bir yaş grubuna hitap edebilmemizi sağlıyor. Bu demek oluyor ki, kişiler gerçek spor arabasını satın almadan önce, oyunlarda deneyimleyebilecekler.” diyor.

Şimdi dilerseniz biraz daha Forza Racing Championship Season 3: The Porsche Cup etkinliğinden bahsedelim. Bu etkinlik, Fifth Avenue mekanında 15 Nisan 2017 ile 16 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu kupa turnuvasına birçok farklı elit oyuncu katılacak ve bu oyuncular 25 bin dolarlık bir ödül için yarışacak. Ayrıca bir de 2 profesyonel Forza drift yarışçısı, etkinlik sırasında bir drift gösterisi yapacak.

Bahsettiğimiz bu etkinlik, ana etkinliğin The New York Invitational kısmı olacak. Çünkü The New York Invitational bittikten sonra, birçok Forza oyuncusu, 100 bin dolarlık ödül için yarışmaya başlayacak. Forza Racing Championship Season 3: The Porsche Cup da tam olarak bu zamanda başlayacak zaten. Forza Motorsport 6 ve Forza Horizon 3 oyunlarında gerçekleşecek olan bu büyük etkinlik, Porsche arabaları ile gerçekleşecek tabii ki. Peki, bu araçları etkinlikten önce kullanamaz mıyız?

Sizlerin de hemen yukarıdaki videodan görebileceği gibi, Microsoft, Forza Horizon 3 için yeni bir ek paket duyurdu ve hatta bugün yayımlandı bu ek paket. Bu paket sayesinde en yeni ve en klasik Porsche araçlarını, oyunda deneyimleyebileceksiniz. Eğer dilerseniz bu ek paketten yayımlanan görsellere de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Microsoft ile Porsche, yeni bir anlaşmaya imza attı

Kaan GEZER Editör