Microsoft oyun etkinliği ile yeni oyun duyuruları yapılacak

Microsoft oyun etkinliği ile yeni oyun duyuruları yapılacak

Listede güzel oyunlar var.

Microsoft Twitch’te yaptığı ilk /twitchgaming Showcase’inde ID@Xbox oyun etkinliği hakkında bilgiler verdi. Bu etkinlik sırasında, S.T.A.L.K.E.R 2, Second Extinction ve The Ascent gibi oyunlardan yeni fragmanlar ve oynanışlar yayınlanacak. Aynı zamanda hediye oyun kodları dağıtılacak ve bir çok oyun yayıncısı ve yapımcısı bir araya gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Microsoft ID@Xbox oyun etkinliği ne zaman ve neler olacak?

Oyun yapımcılarının bir araya gelmesi aslında tesadüf değil. Çünkü ID@Xbox, Microsoft tarafından bağımsız oyun geliştiricilerinin Windows ve Xbox konsolu için oyunları hakkında bilgi yayınlamalarına olanak veren bir program. ID@Xbox sayesinde bağımsız oyun geliştiricileri projelerini oyunculara duyurabilir ve Microsoft’tan destek alabilirler.

Microsoft oyun etkinliği hakkında yaptığı açıklamada, “DrinkBox, Curve Digital, Devolver Digital, Dear Villagers ve diğerleri gibi geliştiricilerden ve yayıncılardan yepyeni oyun duyuruları da dahil olmak üzere tonlarca bağımsız oyun sunuyoruz. Tanıtım sırasında, S.T.A.L.K.E.R 2, Second Extinction, The Ascent, The Wild at Heart, Voidtrain, Exo One ve daha fazlası dahil olmak üzere 25’ten fazla oyunun yeni fragmanlarını gösterecek ve oyun içi gösterimlerini yapacağız.” cümlelerine yer verdi.

Ayrıca Microsoft etkinliğin içeriği hakkında, “Xbox ve Xbox Game Pass’e gelen bağımsız oyunlar hakkında da duyurular yapacağız. Topluluğun en sevdiği Twitch yayıncıları gösteriye ev sahipliği yapacak ve geliştiricilerle röportajlar yapacak, hayran sorularını yanıtlayacak ve hatta bazı hediye oyun kodları dağıtacağız.” diyerek yayıncıların ve yapımcıların da etkinlikte yer alacağından bahsetti. Şimdilik yayıncı ve yapımcıların tam listesi verilmese de, popüler Twitch yayıncılarının etkinlikte yer alacağını ön görüyoruz. Bu etkinlik 26 Mart 2021’de Türkiye saati ile 07.00’da başlayacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.