Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 31.08.2019

Microsoft Flight Simulator, yıllardır uçuş hayranlarına hizmet eden bir simülatör olma özelliğini sürdürmekteydi. En yeni sürümü olan 2014 sürümünün oldukça fazla oyuncu tarafından oynanması, yeni bir oyun için beklentileri yükseltmişti. E3 2019 sırasında Microsoft tarafından yeni oyunu tanıtılan simülatör, grafikleri ve mekanikleriyle oldukça büyük bir beklenti yarattı. Bugün paylaşılan altı yeni ekran görüntüsü, oyuncuların bir hayli tatmin olacağına işaret etmekte.

Microsoft Flight Simulator

Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi grafiklere sahip uçuş oyunu diyerek biraz da öznel bir yorum yapabileceğimiz Microsoft Flight Simulator, hemen aşağıdaki görsellerde oldukça iyi gözüküyor. Microsoft, uçuş deneyimini gerçekçi grafikler ile son noktada yaşatmak istiyor gibi görünüyor. Düşük ağırlıklı uçaklar, kanat genişliği inanılmaz boyutlarda olan dev jetler ve çok daha fazlası simülatör ile oyunculara sunulacak.

Oldukça geniş uçak yelpazesi ve gerçekçi grafikleriyle uçuş hayranları hayli etkileyici bir simülatör ile karşılaşacak. Oyun, simülasyon özelliklerini oldukça detaylı bir şekilde oyunculara sunacak ve aynı zamanda üçüncü parti geliştiricileri de destekleyecek. Yani mod yapımcıları diledikleri modları oyun için geliştirebilecek ve diğer oyunculara da sunabilecekler.

Microsoft Flight Simulator, oldukça detaylı kontrollere sahip olacak.

2020 yılında Windows 10 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak olan simülatör, oldukça detaylı kontroller sunacak. Uçak kabin kontrolleri, direksiyonlar, kontrolcüler ve benzer kumandalar kullanılabilir olacak. Dilerseniz, hemen aşağıya yerleştirdiğimiz galerimizden ekran görüntülerinin tamamını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.