Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 25.08.2021

Dün yapılan Xbox’un Gamescom sunumunda birçok oyunu yakından görme şansı bulduk. Ve bu oyunlardan birisi ise Microsoft Flight Simulator idi. Oyunun ne kadar harika grafikleri olduğunu söylesek azdır. Daha önceden oyuna Top Gun Maverick filmi için bir DLC geleceğini öğrenmiştik. Ama bu kez oyuna daha farklı bir mod geliyor desek yeridir. Oyuna Reno Air Races adında bir gelmiş olacak. Oyunda online yarış yapabileceğiniz bu mod sayesinde arkadaşlarınızla kapışabileceksiniz. Oyunun geliştiricisi Asobo’dan önemli açıklamalar var.

Microsoft Flight Simulator Reno Air Races sonbaharda geliyor

Bu mod Sonbahar 2021’de oyuna geliyor. Reno Air Races genişletmesi, STIHL National Championship Air Races’i oyuna getirecek. “Dünyanın en hızlı motorsporları” olarak adlandırılan genişlemeye dahil olan uçakların çoğunun özellikleri şöyle. Yerden 50-250 fit yükseklikte saatte 500 mile kadar uçabiliyor. Güncellemeyi oynamayı dört gözle bekliyoruz.

Buna ek olarak Flight Simulator’ın bir sonraki World güncellemesinin çıkış tarihi yakın zamanda iki hafta ertelenmişti. Ve çıkış tarihi olarak 7 Eylül açıklandı. Almanya, Avusturya ve İsviçre’ye odaklanan 6.World güncellemesi, ‘Yerel Efsaneler’ adlı yeni uçaklar getirecek. Bunlar, 1930’dan kalma bir Alman uçağı olan Junkers JU-52 ile başlayarak, dünya güncellemesi bölgesinde ünlü olan, ancak dünya çapında pek tanınmayan yeni uçakları ekleyecektir. Asobo, oyunun Xbox Series X/S sürümüyle aynı zamana denk gelecek şekilde Temmuz ayında büyük bir Flight Simulator güncellemesi başlattı. Oyunun konsol sahipleri için daha ulaşılabilir olmasına yardımcı olmak için bazı ayarlara gidilidi. Çok sayıda yeni kullanıcı dostu özelliğe girebilen PC oyuncuları için önemli performans artışı sağladı.

Ama Top Gun Maverick DLC’si için net bir çıkış tarihimiz yo. Bu genişletme oyuna 2022 yılında geliyor. Gerçekten savaş uçaklarıyla uçmak için sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.