Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.03.2020

Microsoft ekibi, şimdi de Microsoft Flight Simulator için yepyeni bir video yayımladı. Yayımlanan video, oyunun çok oyunculu modunun bizlere neler sunacağını gösteriyor. Tabii, sadece bu kadarla kalmadı, bir sürü de görseli oyuncuların beğenisine sundu. Microsoft Flight Simulator çok oyunculu mod videosu haberimizin en sonunda yer alıyor.

Video ile birlikte, oyunda yer alacak çok oyunculu mod özellikleri de detaylandırıldı. Oyun, diğer oyuncular ve dünya ile etkileşime geçebileceğiniz çok fazla yol sunuyor. Oyuncular, halka açık sunuculara birkaç şekilde bağlanabilecek. Tabii, aynı zamanda kendi gruplarını kurabilecek ve arkadaşları ile takılabilecek. Bu durumda, kurallar da yine oyuncular tarafından belirlenebilecek.

Microsoft Flight Simulator çok oyunculu mod videosu ve görselleri hemen aşağıda yer alıyor. Microsoft Flight Simulator çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi olmadığının da altını çizelim. Ayrıca, RTX teknolojisinin desteği konusunda da bir bilgi yok.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.