Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 03.03.2021

Elden Ring’i heyecanla bekleyen oyuncular için kötü haberlerimiz var. Microsoft şirketinin Mart 2021 etkinliği içinde Elden Ring gösterilmeyecek. Hem de bu haber birinci ağızdan geldi. Microsoft’un içinden bir kaynak olan Paul Thurrott, Microsoft’un 23 Mart 2021 tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini, bu etkinlikte de yeni oyunların gösterileceğini söyledi. Paul Thurrott ayrıca, Microsoft’un Mart 2021 ayı içerisinde birkaç hafta sürecek oyun tanıtım etkinlikleri yapmayı planladığını da söylüyor.

Microsoft ekibi Mart 2021 etkinliği esnasında Elden Ring göstermeyeceğini açıkladı

Elden Ring adını duyunca, en çok heyecanlanan kesim, tabii ki Xbox oyuncuları oluyor. Elden Ring, ilk defa bir Xbox etkinliğinde duyurulmuş, daha sonra da uzun bir süre haber alınamamıştı. Her ne kadar son zamanlarda oyunun tanıtım ve oynanış videoları sızsa da bu, kullanıcıları tatmin etmedi. Maalesef, sonraki Xbox etkinliğinde de oyun gösterilmeyecek. Xbox pazarlama patronu Aaron Greenberg, direkt olarak yorum yapmaktan kaçınsa da birkaç ipucu verdi. Üstüne de, “Beklentilerinizi buna göre ayarlayın, böyle bir şey olmayacak.” dedi.

Twitter üzerinden açıklamalarına devam eden Aaron Greenberg, “Her zaman bir şeyler üzerinde çalışıyoruz. Ancak, yakın zamanda oyun duyurularının yapılacağı bir etkinlik düzenlemeyi düşünmüyoruz.” dedi. Yine de, ortalıkta dolaşan güçlü söylentiler var. Örneğin, GamesBeat’den Jeff Grubb, Elden Ring’in önümüzdeki haftalarda gösterileceğini ve arka planda kesinlikle bir şeylerin hazırlandığını söyledi. Biz şimdiden uyarımızı yapalım, beklentilerinizi Aaron Greenberg’in dediği gibi düşük tutmakta fayda. Zira, bu şekilde daha az hayal kırıklığına uğrarsınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.