Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 16.08.2018

Daha önce hiç altın kaplama bir oyun konsolunda oyun oynamış veya bir altın kaplama kontrolcüyü elinize almış mıydınız? Microsoft, Game Pass üyelerine tamamlamaları gereken belirli görevler veriyor ve ödül olarak altın kaplama Xbox One X Scorpio Edition sunuyor. Tabii ki bu konsolun yanı sıra irili ufaklı pek çok başka ödül bulunuyor ancak ortada Xbox One X var.

Microsoft, altın kaplama Xbox One X Scorpio Edition ile oyuncuların karşısında.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre tüm yaz boyunca sürecek olan bu etkinliğin henüz bir bitiş tarihi bulunmuyor. Xbox Live Gold üyeliğine sahip olan bütün üyelerin tamamlamaya çalışabildiği görevlerin her ay farklı bir ödülü oluyor. Daha önce ortaya çıkan söylentiler bu ay göreceğimiz ödülün Xbox Elite Kontrolcüsü olduğunu iddia ediyordu. Görünen o ki Microsoft bundan çok daha büyük bir ödül planlıyor.

Tamamı altın kaplama olan bir Xbox One X konsolundan bahsediyoruz; üstelik orijinal Xbox One X konsolu değil, Scorpio Edition halinden. Zaten Xbox One X Scorpio Edition elde etmesi zor bir konsolken Microsoft bir de bunu altın ile kaplamaya karar vermiş. Büyük ödülü kazanma şansınızın oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz ancak ne olursa olsun denemeye değer.

Xbox Görevler listesi Xbox Live Gold üyeliğinizin ana sayfasında öne çıkanlar kısmında yer alıyor. Bu listedeki görevleri yaz sonuna kadar tamamladığınız takdirde ödüllerden herhangi birini elde etme şansı yakalayacaksınız. Kim bilir, belki de altın kaplama Xbox One X Scorpio Edition sizin olur?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.