Michael Pachter, PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında yeni açıklamalar yaptı

Michael Pachter, PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında yeni açıklamalar yaptı

Ayrıca Michael Pachter, PlayStation 4 Pro fiyatlarının ne zaman düşeceğini de söyledi.

PlayStation 4 çıktı, Xbox One çıktı, Xbox One S çıktı, PlayStation 4 Pro çıktı, şimdi de Xbox One X çıkacak. 500 Dolar değerindeki fiyat etiketi ile Xbox One X piyasaya sürüldükten sonra oyuncular da artık yeni nesil konsolları beklemeye başlayacak. PlayStation 5 ve yeni Xbox yani. Peki, yeni nesil konsolları ne zaman göreceğiz evlerimizde? Bu konuda ortada birçok açıklama ve doğal olarak çıkış tarihi bulunuyor. Bu çıkış tarihleri ise genelde 2020 ile 2022 seneleri arasında değişiyor. Bugün ise, oldukça popüler ve başarılı bir analist olan Michael Pachter, PlayStation 5 çıkış tarihi hakkında yeni açıklamalar yaptı.

PlayStation 5

Michael Pachter, “Bence ilk PlayStation 5 konsolunu 2019 senesinde göreceğiz. Fakat iddiaya girmem gerekirse, kesinlikle 2020 derim. Sony şu an PlayStation 4 üzerinden ciddi bir para kazanıyor ve kazanmaya da sonuna kadar devam edecekler. PlayStation 4 Pro, yavaş yavaş standart konsolun yerine geçmeye başladığında ise konsolun fiyatını 250 Dolar değerine düşürecekler. Böylece konsolları aktif bir şekilde satmaya devam edecek. PlayStation 5 ise bana soracak olursanız Sony ekibinin gerçek 4K cihazı olacak. Sony, bu cihazı PlayStation 4 satışları yavaşlamadan tanıtmayacaktır. Bu yüzden 2017 ve 2018 senesini unutun. PlayStation 4 satışları en erken 2019 senesinde yavaşlar, konsolu da ya 2019 ya da 2020 senesinde görürüz.” dedi.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın