Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.07.2018

Oyuncu kitlesi hakkında kesinlikle sevdiğimiz şeylerden biri de, kitlenin her zaman sevdikleri oyun için bir şeyler yapmaya çalışmaları. Birçok oyun mod desteği verse de, vermese de yepyeni içerikler alıyor. Tabii, bazen de eskide kalan oyunlar, yeni oyun motorları ile tekrar elden geçiriliyor. İşte tam bu konuya örnek olabilecek Metroid Prime’ın Unreal Engine 4 oyun motoru ile tekrar elden geçirilmesinden bahsedeceğiz sizlere.

Metroid Prime, Unreal Engine 4 ile tekrar yapıldı

Metroid Prime, Unreal Engine 4 ile tekrar güzelleşti

Yapım, her ne kadar hayran yapımı olsa da, şu anda herkese açık bir durumda değil. Yani, oyunu denemek için indirme bağlantısı bulunmuyor. Fakat, şu anda nasıl göründüğü hakkında güzel bir video paylaşılmış bulunuyor. Bu da, zaten haberimizin en sonunda sizleri bekliyor. 3 dakikalık uzunluğa sahip olan video ile, oyundaki Tallon Canyon’u bir de hayran yapımı bir sanat ile izliyoruz. Açıkçasını sorarsanız, her konuda fazlasıyla başarılı olduğu görülüyor. Bakalım, ileride kapılarını bizlere de açar mı?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.