Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.08.2018

Metro Exodus Steam platformunda ön siparişe açıldığında, bizleri fazlasıyla mutlu eden fiyatlar sunmuştu bildiğiniz üzere. Sizlerle buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimizde de bu fiyatları paylaşmıştık zaten. Fakat artık durumlar hiç de öyle değil. Bir hatırlatma olması için önce Steam üzerindeki Metro Exodus fiyatlarının eski halini sizlerle paylaşalım. Metro Exodus standart sürümü 89 TL’ye, oyunun Gold Edition sürümü ise 123 TL’ye bizlere sunulmuştu.

Metro Exodus Steam fiyatı artık pek de ucuz değil

Metro Exodus Steam fiyatı, biraz evvel bahsettiğimiz gibi fazlasıyla ucuz ve satın alınabilirdi. Sonuçta 89 TL gibi bir fiyata Metro Exodus standart paketini, 123 TL’ye de Metro Exodus Gold Edition paketini satın alabiliyorduk. Şimdi ise bu fiyatlar bir hayli yükselmiş durumda. Eğer standart paket almak isterseniz Metro Exodus’a artık 209 TL vermeniz gerekecek. Tabii olur da Metro Exodus Gold Edition satın almak isterseniz bu fiyat 299 TL oluyor. Hepimize büyük geçmiş olsun. Cüzdanlarımız biraz yanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.