Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.01.2019

Epic Games ve Deep Silver, partnerliklerinin duyusunu yaptı. Günümüzün en çok beklenen oyunlarından biri olan Metro Exodus, ne yazık ki Steam platformu üzerinde çıkışını gerçekleştirmeyecek. Bunun yerine, Epic Games ekibinin arkasında bulunmakta olduğu yeni Epic Games mağazası üzerinde çıkacak. Eğer Steam üzerinde çoktan Metro Exodus isimli yapımı satın aldıysanız, sizin için de bir bilgilendirmemiz mevcut.

Metro Exodus Steam üzerinde çıkmayacak

Yapılan duyuruya göre Metro Exodus Steam üzerinde çıkmayacak demiştik zaten. Eğer Metro Exodus’u çoktan Steam üzerinden satın aldıysanız, korkmanıza gerek yok. Zira, verilen bilgilere göre, oyunu Steam üzerinde satın almış olanlar, oyunu elde edecek. Eğer henüz satın almadıysanız, ne yazık ki oyunu Epic Games mağazası aracılığıyla elde etmek zorundasınız. Elbette Metro Exodus bir gün Steam için de çıkacak. Fakat o gün, 14 Şubat 2020 tarihi. Yani, Steam kütüphanenize eğer eklemediyseniz ve eklemek istiyorsanız, 1 yıl dişinizi sıkmanız gerekmekte.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.