Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.08.2018

Günümüzün merakla beklenen yapımlarından biri olarak gösterebileceğimiz Metro Exodus, artık ön sipariş ile kapılarını oyunculara açmış bulunuyor. Metro Exodus ön sipariş fiyatları ise, günümüz oyunlarına baktığımızda gerçekten hiçbir şey gibi görünüyor. İşin iyi kısmı, bu bahsettiğimiz Metro Exodus ön sipariş fiyatları mevzusu, oyunun Gold Edition sürümü için de geçerli. Zaten Metro Exodus standart sürümü ile Metro Exodus Gold Edition sürümü bulunuyor an itibari ile Steam platformu üzerinde.

Metro Exodus ön sipariş fiyatları fazlasıyla ucuz

Yakın zamanda çıkması beklenen büyük ve önemli oyunlara baktığımızda, 500 TL’lere varan uçuk ve bir o kadar da saçma fiyat etiketleri ile karşılaşıyoruz bildiğiniz üzere. Fakat Metro Exodus ön sipariş fiyat etiketi sadece 89 TL gibi bir miktara sahip. Eğer Metro Exodus Gold Edition almayı tercih ederseniz de, 123 TL ödeyeceksiniz demektir. Eğer oyuna ön sipariş ile sahip olursanız, oyunun orijinal müziklerini ve dijital çizim kitabını da elde ediyorsunuz. Gold Edition’ın tek farkı, genişleme paketini de içeriyor olması.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.