Menü
https://leadergamer.com.tr/middle-earth-shadow-of-war-video/
Metro Exodus 12 Haziran 2017 2:55

Metro Exodus için ilk resmi görseller yayımlandı

Metro serisi, Metro Exodus ile geri döndü. İşte oyuna ait ilk resmi görseller ve detaylar!


Microsoft ekibinin E3 2017 sunumunun en büyük sürprizi, belki de Metro Exodus idi. Metro serisinin yepyeni oyunu olan Metro Exodus, bu sunum sırasında, Xbox One X üzerinde duyurulmuştu. Xbox One ailesi, PC ve PlayStation 4 ailesi için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyun için, şimdi de ilk görseller ve ilk resmi detaylar yayımlandı. Oyun için yayımlanan görsellere, haberimizin en sonundaki galeriden göz atabileceksiniz. Oyunun detaylarını ise, haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız.

Metro Exodus için ilk resmi görseller yayımlandı

Deep Silver ekibinden gelen açıklamalara göre Metro Exodus, oldukça senaryo temelli bir FPS oyunu olacak. Yine Rusya’da olacağımız oyunda, 4 mevsimi de yaşayacağız. Metro 2033 ve Metro 2035 kitaplarından esinlenerek oluşturulmuş olan bu oyun, Dmitry Glukhovsky tarafından yazılan senaryoyu devam ettirecek. Ayrıca, oyun içerisindeki en yakın dostlarımızdan bir tanesi Aurora olacak. Aurora, videoda da görmüş olduğumu lokomotif. Bu lokomotif ile oyunun dünyasında dolaşabileceğiz. Tüm bunların haricinde, oyun içerisinde dinamik hava şartları ve gece-gündüz döngüsü bulunacak.

Oyun içerisinde eşya üretme sistemi bulunacak ve bu sistem ile, gizlilik ögelerini kullanabileceğiz. El yapımı silahlar ve çok daha fazlası da cabası olacak. Oyun içerisinde yapacağımız seçimler, atacağımız adımlar da, söylenene göre oyunun senaryosunu önemli derecede etkileyecek. Her arkadaşımız, oyunun sonunu bizlerle göremeyecek. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör