Önümüzdeki ay, Game Informer sayesinde bolca Metro Exodus haberi alacağız

Önümüzdeki ay, Game Informer sayesinde bolca Metro Exodus haberi alacağız

Oyunla ilgili yeni bilgiler, çok yakında geliyor.

E3 2017 sırasındaki Microsoft konferansında duyurulduğu günden beri oyun dünyasında büyük heyecan oluşturan Metro Exodus ile ilgile yeni detaylara çok yakında ulaşacağız. Oyun medyasının etkili isimlerinden Game Informer dergisi, Mart 2018 sayısında Metro Exodus yapıtını kapak oyunu olarak seçti. Bu da demek oluyor ki, Mart 2018 içerisinde Game Informer ekibi, karşımıza yepyeni Metro Exodus detayları ile çıkacak ve bizler de bu detayları, sizlere ileteceğiz.

Metro Exodus, Game Informer Mart 2018 sayısının özel konuğu olacak

Oyunla ilgili yayımladığımız haberlerde, Metro Exodus ile gelecek farklılıkları sizlerle paylaşmıştık. Çizgisel ilerleyişten uzaklaşılacağı, senaryosunun uzunluğu, oyun içerisinde düşman ve dostlarımızı kendi kararlarımızın belirleyeceği bilgileri biliyoruz. Grafikler ve oyunun farklı platformlarda nasıl görüneceğine dair de parça parça haberler gelmişti öncesinde. Bu kez, oyunun geliştiricisi 4A Games karargahına girilecek ve geliştiricilerin açıklaması beklenmeden, merak edilen sorular yanıt bulacak.

Video oyun medyasının önemli isimlerinden Game Informer, Mart 2018 sayısının 14 sayfasını Metro Exodus için ayıracak. Bu sayfalarda, oyunun geliştirici ekibiyle yapılan röportajlardan, oyun mekaniklerine, grafiklerden, silahlar ve savaş dinamiklerine kadar pek çok sorunun yanıt bulması bekleniyor. Ayrıca oyunla ilgili, şimdiye dek açıklanmayan yeni bilgiler de büyük ihtimalle, Game Informer sayfalarında yer bulacak.

Derginin çıkışının ardından şimdiye dek parça parça geldiğini ifade ettiğimiz oyun ile ilgili bol bol bilginin Mart 2018 tarihi itibarıyla gün yüzüne çıkacağını anlıyoruz. Merak edilen, acaba böyle mi olacak denilen pek çok sorunun yanıt bulacağı sayıyı bizler de merakla bekleyecek ve gelen haberleri, detayları sizlerle paylaşacağız. Bakalım 4A Games ekibinin bizlere ne gibi sürprizleri var, bekleyip göreceğiz. Ayrıca hatırlatalım, Metro Exodus, 2018 senesinin sonbahar aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın