Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.09.2018

Günümüzün merakla beklenen yapımlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Metro Exodus, bildiğiniz üzere NVIDIA’nın yeni RTX teknolojisini ilk tam anlamıyla destekleyecek olan yapımlardan bir tanesi olacak. Metro Exodus için bu haberimize konu olan yeni fragmanı ise, bu teknolojinin oyun içerisinde neleri değiştirdiğini gösteriyor. Metro Exodus ile ilgili olarak paylaşmış olduğumuz fragman, sadece oyunun RTX özelliğinin sunduğu görselliği değil, aynı zamanda oyun içi görüntülere de ev sahipliği yapıyor.

Metro Exodus, harika bir dünya ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimizde sizlere bahsetmekte olduğumuz Metro Exodus videosu. Paylaşmış olduğumuz video içerisinde sadece NVIDIA’nın yeni RTX teknolojisinin görselliğe katkısı değil, aynı zamanda 6 dakika gibi bir sürelik oynanış da bulunuyor. Video içerisinde gösterilen şeylerden biri de, eski ışıklandırma teknolojisinin yeni RTX teknolojisi ile karşılaştırması. Açıkçası, oyun dünyası halihazırda zaten güzelken, bu RTX teknolojisi ile yepyeni bir boyut kazanmış gibi görünüyor.

Haberimize konuk olan Metro Exodus oynanışını içeren fragmanın başında, NVIDIA tarafından, bu görsellerin oyunun beta aşamasına ait olduğu belirtilmiş. Bizlere sunulan görüntülerin kayda alındığı versiyonun Gamescom 2018 sürümü olduğu tahmin ediliyor. 22 Şubat 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapım, her geçen güç daha fazla heyecanlanmamıza sebep oluyor. Zira yeni 4A Engine oyun motoru, fazlasıyla başarılı görsel potansiyele sahip gibi görünüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.