Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.01.2019

Oyunlarda performansları bir hayli düşürmekte olan Denuvo, merakla beklediğimiz bir oyunda daha karşımıza çıkacak. Deep Silver ve 4A Games tarafından güncellenmiş olan Metro Exodus Steam mağazası sayfasında yazan bilgilere göre, neredeyse her oyuncunun en çok beklediği yapımlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz oyunda da Denuvo göreceğiz. Bu durumun oyunun korunması açısından bir hayli iyi görünüyor olsa da, dilerseniz gelin bir Denuvo’nun halini gözden geçirelim.

Denuvo, Metro Exodus için ne kadar faydalı olacak?

Denuvo, bildiğiniz üzere oyunlara koruma sağlayan bir sistem. Fakat bunu gerçekleştirirken, oyunların performansları konusunda da birtakım düşüşlere yol açıyor. İşin daha da kötü kısmı ise, Denuvo tarafından geliştirilmiş olan güncel oyunlardaki güvenlik sistemlerinin neredeyse hepsi kırılmış durumda korsanlar tarafından. Yani, Metro Exodus satışlarını bir süre korumayı başarsa da, bir yerden sonra korsanların kurbanı olma ihtimali çok yüksek. 15 Şubat 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Metro Exodus’un sistem gereksinimleri de hala merak konusu. Bakalım, nasıl bir sistem gereksinimleri bizleri bekliyor olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.