Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Metal Gear Survive için çıkış videosu yayımlandı

Metal Gear Survive için çıkış videosu yayımlandı

Film tadında olan video, oyunun heyecanını yansıtıyor.

Oldukça çalkantılı bir sürecinin gölgesinde geliştirildi Metal Gear Survive oyunu. Serinin babası denebilecek olan Hideo Kojima ayrılığının ardından, eleştirilerin odak noktası olmuştu bu video oyunu ve Konami şirketi. Ayrılık sonrası yaşananlarla birlikte oyun türünün değişimi Metal Gear Survive için, hem eleştiri hem de merak konusu oldu. Yılların gizlilik ve aksiyon oyunu serisinin, bir hayatta kalma türüne evrilmesi, çoğu kişi tarafından saçma bulundu ama oyun sonunda çıkışını gerçekleştireceği güne ulaştı.

Metal Gear Survive için çıkış videosu yayımlandı

Merakla ve eleştiriyle beklenen Metal Gear Survive, 22 Şubat 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Çoğu oyunda gördüğümüz üzere, bu oyun için de geliştirici ekip tarafından bir çıkış videosu yayımlandı. Yayımlanan videoda daha önce görmediğimiz unsurlarla birlikte, oyundaki çeşitliliği de fark ediyoruz. Düşmanların yapısından, savaş mekaniklerine kadar oyuncuları korkutabilecek sahneler mevcut çıkış videosunda. Bu nedenle video için bir yaş sınırı konmuş durumda.

Videonun özenle hazırlandığını söyleyebiliriz. Zaten çıkış videolarının amacı, oyunu sattırabilecek görsel kaliteyi sunmaktır. Bu video ile de gayet heyecanlı anlara tanıklık edebiliyoruz. Oyunda kullanılacağı bilinen bazı ögelerle birlikte, net olarak belirtilmeyen dinamikler de karşımıza çıkıyor. Mesela videoda, ateşli silahlar ve ok kullanımından örnekler verilirken, karakter özelleştirme seçeneklerinden bir akış sunuluyor. Ayrıca harita çeşitliliği ve araç kullanımına dair örnekler de görmek mümkün video vasıtasıyla.

Oyunun temel mekaniklerinden olan, üs inşaa etme ve geliştirme kısımları da Metal Gear Survive çıkış videosu ile gösteriliyor. Tüm bunlara ek olarak savaş mekanikleri ve boss savaşlarının da görsel bir titizlikle, film tadında tanıtıldığına şahit oluyoruz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan oyunun heyecanlı çıkış videosunu haberimizin hemen alt kısmından seyredebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın