Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 23.06.2016

İlk defa PlayStation Experience 2014’te bizlere duyurulan Kill Strain önümüzdeki ay oyuncular ile buluşacak. Tam anlamıyla takıma dayalı ve fazlasıyla rekabet içeren bir oyun olmasıyla diğer oyunların arasından sıyrılıyor. PlayStation’a özel ve ücretsiz bir oyun olacak olan Kill Strain’e PlayStation Plus üyeleri tam bir hafta önceden ulaşabilecekler. Hatta 29 Haziran 2016 ve 3 Temmuz 2016 tarihleri arasında oyunun deneme sürecine dahil olup 20. seviyeye ulaşmayı başarırsanız, özel bir ödül de alacaksınız.

Kill Strain’de 4 kişiden oluşup birbirlerine karşı savaşan iki takım ve bir üçüncü olarak ise mutantlar bulunuyor. Mutantlar, diğerlerini mutanta dönüştürüp kendi sayılarını arttırabiliyorlar. Pek çok farklı mekaniği bizlerle buluşturacak olan oyun tam bir takım mücadelesi vaat ediyor. Daha detaylı bilgi için oyunun resmi sayfasına buradan ilerleyebilirsiniz. Oyun, Sony San Diago tarafından geliştirilmekte ve 19 Temmuz 2016’da tam çıkışını gerçekleştirecek. Son zamanlarda pek sık karşımıza çıkmayan bir türü yeniden ayağa kaldırmaya çalışırken başarılı olacak mı sizce?

Kill Strain

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.