Merakla beklenen Deus Ex: Human Defiance belli oldu!

Merakla beklenen Deus Ex: Human Defiance belli oldu!

Film değil, beklediğiniz gibi bir oyun hiç değil!

Deus Ex: Human Revolution gerçekten öyle başarılı bir yapımdı ki herkes devam oyununu beklemeye başladı. Kısa süre önce ortaya “Deus Ex: Human Defiance” ismi çıktı.  Deus Ex: Human Defiance isim hakkını satın alan Square Enix‘in bunu devam oyunu için mi yoksa bir film için mi kullanacağı merak konusuydu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

deus_ex_human_defianceBugün ise ortaya çıkan bir site herkesi şaşırttı. Deus Ex: Human Defiance ne bir devam oyunu ne de bir filmdi. Bu isim yeni bir 8-bit Deus Ex oyunun ismiydi. Deus Ex’e farklı bir bakış açısı getiren oyun kimileri için çok merak uyandırıcı bulunsa da, kimileri için tam bir hayal kırıklığı oldu.

Bütün bunların yanında oyunun geliştiricileri, yeni 8-bit oyunun piyasa çıkabilmesi için sizden yardım istiyorlar. Tanıtım sitesindeki videonun sonunda geliştiriciler oyunu desteklemeniz için sizden yardım diliyor ve Facebook sayfalarını beğenmenizi istiyor.

Eğer Deus Ex: Human Defiance için destek olmak istiyorsanız Deus Ex Facebook sayfasını beğenmeniz yeterli. Eğer sayfa 250 bin kişiye ulaşabilirse oyun büyük ihtimalle piyasada olacak. Oyunun tanıtım sitesine de buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.