Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Batuhan Bolat, Editör Yazım tarihi: 01.05.2021

Sony’nin üyelerine her ay indirebilecekleri ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi servislerine kaliteli erişim sunan PS Plus aboneliği hakkında oyuncuları sevindirecek haberimiz var. Her ay 2 adet PS4 ve 1 adet PS5 oyununun verildiği PS Plus aboneliğinin Mayıs 2021 oyunları arasında PS4 için Battlefield V ve Stranded Deep, PS5 için ise henüz yeni çıkacak olan Wreckfest: Drive Hard, Die Last oyunu yer alıyor.

PS Plus Mayıs 2021 oyunları 4 Mayıs 2021’de indirilebilir olacak

Sony PS Plus servisi için duyurusunu yaptığı oyunları her ayın ilk salı günü abonelerinin beğenisine sunuyor. Ve duyurulan oyunlara şöyle bir baktığımızda PS4 sahiplerini oldukça güzel 2 oyun bekliyor. Özellikle Battlefield V AAA bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek bütçeli olması nedeniyle grafikleri oldukça yerinde ve PS4’te 60FPS olarak oynanabiliyor olması 2013 yılında çıkmış bir konsol için fazlasıyla güzel bir durum. Battlefield V aynı zamanda PS5 için de verilecek.

Diğer yanda PS4 ve PS5 sahiplerini Stranded Deep bekliyor. Battlefield V’in yanında oldukça sönük kalıyor gibi dursa da konsolda oynanabilecek nadir hayatta kalma oyunlarından birisi. Ocak 2015’te PC platformu için çıkış yapan Stranded Deep çıkışından 5 yıl sonra Nisan 2020’de PS4 ve Xbox One konsolları için de çıkışını gerçekleştirmişti. Çıkmasının üzerinden 1 yıl geçen oyunun PS Plus abonelerine sunulması sevindirici bir durum.

Gelelim sadece PS5 için verilecek olan Wreckfest: Drive Hard, Die Last’e. Wreckfest bizleri katliam ve çarpışma dolu yarış pistlerinde diğer oyuncularla birlikte kıyasıya mücadele vermemize olanak sağlıyor. Çarpışmanın ve diğer oyuncuların arabasını hurdaya çıkartmanın verdiği zevk başka olsa da aracı hurda olan kişi siz de olabiliyorsunuz. Size eğlenceli vakit geçirten Wreckfest oldukça aksiyonlu ve çekişmeli bir oyun. Denemenizde fayda var. Ayrıca Nisan 2021’deki PS Plus oyunları için 3 Mayıs 2021 tarihine kadar indirme şansınız bulunuyor. Kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

PlayStation Plus Mart 2021 bedava oyunlar listesi:

  • Battlefield V (PS4 ve PS5)
  • Stranded Deep (PS4 ve PS5)
  • Wreckfest: Drive Hard, Die Last (PS5)
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.