Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Engin Saklı, Editör Yazım tarihi: 28.03.2012

Rockstar, Max Payne 3’ün ilk multiplayer modu videosunu yayımladı.

Rockstar Games, Max Payne 3’ün multiplayer modunu tanıtmak amacıyla hazırladığı yeni videoyu bizlere sundu. Videoda detaylı şekilde multiplayer modu hakkında bilgi verilirken bu modda yer alacak ‘Bullet Time’ özelliğinden, 3. kişi bakış açısından ve 2 multiplayer oyun modundan söz ediliyor.

Videoda anlatılan iki multiplayer modunun isimleri ise, Gang Wars ve Payne Killer. Gang Wars, iki takım arasında karşılıklı rekabetin olacağı ve görevlerin yerine getirilmeye çalışıldığı deathmatch tarzı bir mod olacak.

Payne Killer ise 2 kişilik takımla diğer oyunculara karşı hayatta kalmaya çalışacağımız bir mod olacak. Burada karakterlerimizde biri tabii ki Max Payne diğeri ise onun ortağı olarak görebileceğimiz; Raoul.

Ayrıca yazımızın başında bahsettiğimiz Bullet Time özelliği de Max Payne serisinde uzun zamandır olan ve “zamanı yavaşlatma” durumu. Bu olay multiplayer mod içerisinde nasıl kullanılacak bunu oyunu elimize aldığımız dönemde göreceğiz.

Max Payne 3, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 18 Mayıs, PC için ise bu tarihten 2 hafta sonra çıkışını yapacak.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.