400 kişilik Battle Royale oyunu Mavericks: Proving Grounds, yakında gösterilecek

400 kişilik Battle Royale oyunu Mavericks: Proving Grounds, yakında gösterilecek

Oyunun ne zaman gösterileceği ile alakalı net bilgi geldi.

Şimdilik sadece PC için çıkacağı bilinen, 1000 kişilik bir sunucuya sahip olan, bu sunucu içerisinde de 400 kişilik Battle Royale karşılaşmalarını gerçekleştirecek olan Mavericks: Proving Grounds, bugüne kadar çok fazla görüntü ile karşımıza çıkmadı. Hatta oyun için sadece birkaç görsel yayımlandı ve 1 video yayımlandı. Bu videolarda da herhangi bir oyuncu görünmüyordu, sadece çevre detayları vardı yani. Bugün ise VG247 ekibinden gelen yeni açıklamalara göre Mavericks: Proving Grounds, EGX Rezzed 2018 sırasında gösterilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mavericks: Proving Grounds ile 400 kişilik bir Battle Royale göreceğiz

Mavericks: Proving Grounds acaba bekleneni verebilecek mi?

İngiltere, Londra’nın en büyük video oyunu etkinliği olan EGX Rezzed 2018, 13 Nisan 2018 ile 15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu etkinliğe, bahsettiğimiz oyunun patronu olan James Thompson da katılacak. James Thompson, etkinlik sırasında Mavericks: Proving Grounds oyununun 400 kişilik Battle Royale modunu herkese gösterecek. Umuyoruz ki bu gösterim, sadece basit bir sinematik video ile değil de, güzel bir oynanış videosu ile yapılır. Tabii sunucuyu dolduracak 400 kişiyi nereden bulurlar, bilemiyoruz.

Bahsi geçen video oyunu şu an Automaton Games tarafından geliştiriliyor. Bu oyun, Automaton Games ekibinin ilk gerçek oyun projesi. Kendileri daha önce Deceit projesi üzerinde çalışmıştı ve sayısız teknoloji demosu da geliştirmişti ama bunların hiçbiri tamamen Automaton Games içerisinde gerçekleştirilmiş olan projeler değildi. 400 kişilik Battle Royale oyunu Mavericks: Proving Grounds, %100 olarak Automaton Games tarafından geliştirilmiş bir video oyunu olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.