Mavericks: Proving Grounds ile 400 kişilik bir Battle Royale göreceğiz

Mavericks: Proving Grounds ile 400 kişilik bir Battle Royale göreceğiz

Bolca kaos olacaktır muhtemelen.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite gibi Battle Royale oyunları artık sizi sıkmaya başlıyorsa, daha aksiyonlu bir oyun arıyorsanız, belki de Mavericks: Proving Grounds isimli yeni Battle Royale oyunu, sizin aradığınız yapıt olabilir. Tam 400 oyuncuyu tek bir oyunda bulundurabilecek olan Mavericks: Proving Grounds, 2018 senesinde çıkışını gerçekleştirmeyi planlayan bir video oyunu. Bu oyunun şu an sadece PC için çıkacağı biliniyor, konsollar hakkında ne yazık ki bir bilgi yok elimizde. İşte bahsettiğimiz bu oyun için geçtiğimiz günlerde yaklaşık 1 dakikalık tanıtım videosu yayımlandı.

Mavericks: Proving Grounds ile 400 kişilik bir Battle Royale göreceğiz

Bahsettiğimiz tanıtım videosuna sizler de haberimizin en altından göz atabileceksiniz ama şimdiden heyecanlanmaya hiç gerek yok. Çünkü yayımlanan videoda oynanış namına hiçbir şey bulunmuyor, sadece çevre detaylarını görüyoruz, silah seslerini duyuyoruz ve koşan bir oyuncuya tanıklık ediyoruz. Eurogamer ve Polygon gibi ekiplerden olumlu destek alan bu oyun, şimdilik güzel grafikleri ile ve 400 oyuncu desteği ile ilgi çekiyor ama şunu unutmamak lazım: Mavericks: Proving Grounds, bağımsız geliştirici ekipler tarafından geliştiriliyor. Yani, böyle güzel grafikli bir oyunun, 400 oyuncu destekli bir halde kusursuz optimizasyona sahip olacağını şu an pek düşünemiyoruz.

Oyuncular, bu Battle Royale oyunu ile aradıkları grafik kalitesini ve maç uzunluğunu bulabilir. Fortnite ve PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi oyunlarda 100 oyuncu ile bir karşılaşma 15 dakika ile yarım saat civarı sürerken, 400 oyuncu ile belki 45-50 dakikalık bir oynanış bile görebiliriz. Ayrıca ortalıkta daha fazla kaos olabileceğini de tahmin edebiliriz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın