Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 27.07.2021

Bioware’in geliştirdiği ve oyun severlerin favori serilerinden olan Mass Effect, bir kaç ay önce ilk 3 oyunun remastered versiyonuyla Mass Effect Legendary Edition adıyla yeniden oyun severlerle buluşmuştu. Ancak bir çok oyun sever remastered edilmiş versiyonun grafiklerini eleştirmişti ve beğenmemişti. Eğer sizde grafiklerden memnun değilseniz sizin için iyi bir haberimiz var. Orijinal üçlemede grafikleri iyileştiren A Lot of Textures modu artık Legendary Edition’da da indirilebilecek. Bu mod sayesinde ışıklandırma, dokular gibi daha bir çok şey göze daha hoş geliyor.

Bu modu nereden indirebilirim?

Dediğimiz gibi hem orijinal üçleme için hem de Legendary Edition için bu mod mevcut. Buradaki bağlantıdan Mass Effect 1, Mass Effect 2, Mass Effect 3 ve Mass Effect Legendary Edition için bu modları ücretsiz indirebilirsiniz. Bu modların sadece PC üzerinden çalışacağını  hatırlatmak isteriz.

Bu mod aynı zamanda Legendary Edition’daki aydınlatmayı da düzeltiyor. 

Sonuç olarak, Geliştirilmiş Statik Aydınlatma (ISL) bileşeni Legendary Edition için yükseltildi. Reddit’teki güncellemeleri duyuran bir gönderiye göre, “Adından da anlaşılacağı gibi, bu bileşen, Legendary Edition’da yoğun olarak kullanılan ve orijinal üçlemeye kıyasla hiçbir gelişme görmemiş olan önceden oluşturulmuş aydınlatma ve gölgeleri elden geçiriyor”.

Bu oldukça büyük bir mod: Legendary Edition’dan “birkaç yüz” dokuyu orijinal üçlemeye geri taşıyor ve tüm modun kurulumunu da daha kolay hale getiriyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.