Mass Effect: Andromeda için, yeni oyun içi görüntüler internete sızdı

Mass Effect: Andromeda için, yeni oyun içi görüntüler internete sızdı

Ayrıca, sızan performans bilgileri de ilgi çekici.

Mass Effect: Andromeda, günümüzün en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olarak nitelendirilebilir. Serinin daha önce çıkışını gerçekleştirmiş olan bütün oyunları ile yakaladığı başarısından dolayı, büyük bir hayran kitlesine de sahip. Sürekli herhangi bir oyun hakkında, herhangi bir yerden, herhangi bir şekilde aldığı içeriden birisi olduğu tahmin edilen shinobi602 kullanıcı adına sahip olan kişi eğer her kimse, Mass Effect: Andromeda hakkında, oyunun çıkışına azıcık bir şey kalmışken yeni bilgiler ortaya çıkardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun eline erkenden geçmiş ve kendisi PlayStation 4 Pro üzerinde denemiş olan shinobi602, NeoGAF isimli forum sitesinde uzun uzun sürpriz bozan açıklamalar yapmış olduğu gönderisinde, oyunun PlayStation 4 Pro’daki performansına da değinmiş. shinobi602’nin bahsettiğine göre, oyun genel olarak saniyede 30 kare sayısı hızında sabit bir şekilde oynanıyor. Oyun hakkında bilgiler verdiği gönderisinde, bu performansın, oyunun %99’luk kısmı için geçerli olduğunu söylemiş, fakat %99’un %100’den bir farkı yok denilebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hazır konu shinobi602 iken, yayımladığı gönderide, oyunun performansı hakkında bahsettiği kısmı da ekleyelim. shinobi602, “Öncelikle, performans güzel Digital Foundry değilim, ama oyun süresinin %99’luk kısmında sabit 30 FPS performans. En ilk iniş yaptığım Habitat 7’deki bir gezegende, bazı efektlerden dolayı bir yavaşlama oldu, fakat hemen tekrar düzeldi. Çarpışmalar, savaşlar gibi ağır yerlerde hiç yavaşlama olmadı harika bir şekilde.” dedi. Buraya tıklayarak, NeoGAF üzerinde yayımlamış olduğu uzun makaleye göz gezdirebilirsiniz. Hemen aşağıda ise, oyunun internete sızan 4 adet güzelliğine laf değdirmeyecek görselleri inceleyebilirsiniz. İlk ve 2. paragraf arasında, Mass Effect markasının ismini taşıyan YouTube kanalına 14 Mart 2017 tarihinde eklenen 5 dakika 42 saniye uzunluğundaki çoklu oyuncu modunu gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Mass Effect: Andromeda

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.