Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.12.2016

Mass Effect: Andromeda, Frostbite'ın gerçek gücünü NVIDIA CES 2017'de gösterecek gibi gözüküyor.

Electronic Arts'ın en sevilen serileri arasında yer alan Mass Effect serisi, uzun bir aranın ardından Andromeda oyunu ile seriye yeni bir sayfa açarak 2017 yılında geliyor. Oyun hakkında yeni bilgiler geldi.

Her video oyunununda olduğu gibi, oyunların PC sürümleri PC platformunun esnekliği ve gücü sayesinde oyunun en mükemmek hali olarak ortaya çıkıyor. Elbette bazı istisnalar var fakat genel kanı bu yönde. Hal böyle olunca Frostbite'ın en güncel sürümüne sahip bir oyunun PC'de neler yapabileceği, çoğu oyun sever tarafından merak ediliyordu. Beklenen açıklama sonunda geldi. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, Mass Effect: Andromeda'nın 04 Ocak 2017'de yapılacak NVIDIA CES 2017 etkinliğinde bir oynanış videosu ile gösterileceği belirtildi.

Ayrıca bu etkinlik sırasında, GTX1080Ti ekran kartının da tanıtılması ve hatta bu ekran kartı ile Andromeda'nın 4K çözünürlükte oynatılabileceği de söyleniyor! Hal böyle olunca, 04 Ocak 2017 bizler için çok önemli bir gün halini aldı. Mass Effect: Andromeda, 2017 yılının sonbahar aylarında PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca, PS4 Pro incelememize bu haberimizden, 2017’de çıkacak oyunları ise bu haberimizden öğrenebilirsiniz.

VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.