Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.01.2017

CES 2017'de gerçekleştirilen Mass Effect: Andromeda tanıtımından tatmin olmadıysanız, elimizde sizler için daha fazlası var!

Mass-Effect-Andromeda

Bugün itibariyle başlayan CES 2017 fuarında NVIDIA'nın yapmış olduğu gösteride EA'nin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda da gösterilmişti. Yapılan gösterim ve oynanış videosu sizleri tatmin etmediyse, elimizde sizler için yüksek çözünürlükte yeni Mass Effect: Andromeda ekran görüntüleri var!

Game Informer'ın yayımlamış olduğu ekran görüntüleri, NVIDIA etkinliğinde tanıtılan Mass Effect: Andromeda videosundan kesitler. Ekran görüntüleri sayesinde videonun heyecanı ve hızı dolayısıyla kaçırdığımız birçok detayı ve karakter tasarımlarını görebiliyor, yeni gezegenleri ve oyunun atmosferini inceleyebiliyoruz. Keyifli seyirler!

Mass Effect: Andromeda, 23 Mart 2017’de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca, sizler için incelediğimiz PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR incelemelerine ilgili bağlantılardan, 2017 yılında çıkacak oyunları ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

VG247 Türkiye’yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.